Shinobi War

Shinobi War


#1 2009-10-17 01:21:20

Rikudou Sannin

Mędrzec Sześciu Ścieżek

Zarejestrowany: 2009-10-16
Posty: 135
Punktów :   

Sposób gry

Gra
toczyć będzie się głównie z naszym sensei bo to on będzie chyba najważniejszą osobą przynajmniej na początku naszej drogi ninja. Grę zaczynamy jako dziecko. Następnie idziemy do akademii i tam rozpoczyna się nasza droga jako shinobi. Ale najpierw musimy zrobić sobie Kartę postaci oraz wybrać klan lub stworzyć własny ale o tym w odpowiednich tematach.
Każdy wybiera sobie wioskę i w niej toczy się jego gra. Jutsu uczymy się na treningach z naszym sensei. Nasza przyszłość zależy od wybrania przez siebie natury czakry. I to właśnie na podstawie naszej czakry będziemy uczyć się jutsu. Każdy musi opisywać jak się zachowuje i co robi. Oto przykładowa rozmowa:
Jest 4:00 rano ktoś puka do drzwi:
Ja-To pewnie ten szurnięty sensei, już chce trenować-pomyślałem) No idę idę
Sensei - Wstawaj szybko
i idziemy potrenować podział cienia!
Ja-A śniadanie??
Sensei- Mam dla ciebie ślimaki buhahaha
ja-ale siara xD
i tak dalej chodzi tu o to żeby było bardzo realistycznie a zarazem też śmiechowo xD

Tak jak mówiłam bardzo ważny jest sensei bo to on będzie decydował ile trwa nasz trening, jak sie rozwijamy, na co nas stać.
Zwykły dzień będzie wyglądał tak jak my tego chcemy (znaczy poza treningiem) czyli możemy iść na imprezę itd.

Gra toczy się naszej wiosce ale można z niej wyjść kiedy się tylko chce wystarczy tylko o tym napisać w bramie swej wioski.

Tak jak już mówiłam wybór natury czakry ukształtuje naszą karierę jak shinobi bo będziemy mogli opanować
jutsu tylko o tej naturze czakry którą posiadamy.

Aby było jeszcze bardziej realistycznie będzie trzeba się odpowiednio odżywiać ale to już zależy od was co będziecie jeść xD


Imię: Nieznane
Wioska: Brak
Klan/Nazwisko: Nieznane
Ranga: Wszechmogący
Czakra: Nie ograniczona
Natura Czakry: Wszystkie
Ekwipunek: Płaszcz, Katana, Naszyjnik 6 Ścieżek

Ścieżka: Brak

Opis: Tajemnicza postać świata shinobi

Jutsu:

WSZYSTKIE ZNANE

Statystyki :

Siła: Wszechmocny
Szybkość: Nie ma sobie równych
Zręczność: Nie ma sobie równych
Wytrzymałość: Niezniszczalny
Czakra: Nie Ograniczona

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nastolatka.pun.pl www.polandprivm2.pun.pl www.pbf-dragonball.pun.pl www.gladiatus.pun.pl www.moltencorelolclan.pun.pl